Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Придбання машини для прочищення труб REMS Кобра 32 для комунального підприємства «Шумськкомунсервіс

Детальніше про проект

На території Шумської обєднаної територіальної громади розташовано 36 населених пунктів: м. Шумськ та села Андрушівка, Кутянка, Переморівка, Руська Гута, Боложівка, Бриків, Коновиця, Биківці, Жолобки, Залісці, Забара, В.Іловиця, М.Іловиця, Антонівці, Кордишів, Круголець, Мирове, Літовище, Сошище, Онишківці, Потуторів, Рохманів, Залужжя, Обич, Соснівка, Бірки, Стіжок, Сураж, Ходаки, Тилявка, Одерадівка, Башківці, Угорськ, Шумбар, Новостав. За рахунок бюджету органів місцевого самоврядування та субвенцій державного бюджету утримується 30 навчальних закладів, в яких навчається 2434 дитини, 19 дошкільних закладів, де виховується 589 дітей, центр позашкільної роботиі – 328 вихованців, дитячо-юнацька спортивна школа – 230 вихованців. Мережа закладів культури становить 46 установ, 24 клубних установ, 20 бібліотек, дитяча школа мистецтв, районний історичний музей. Медична мережа громади нараховує 3 лікарських амбулаторій та 33 фельдшерсько-акушерських пунктів. В її межах функціонують промислові та сільськогосподарські підприємства, 4 заклади соціального спрямування, професійно-технічне училище, релігійні громади, торгівельні організації, заклади громадського харчування, підприємства по наданню послуг населенню та інші. Усі вони, як і приватні садиби мешканців громади, потребують проведення заходів з благоустрою території.

Відсутність якісних житлово-комунальних послуг – одна з найактуальніших проблем з якими стикається сільське населення. Загальною проблемою для більшості сільських населених пунктів Шумської об’єднаної територіальної громади є відсутність чіткої та дієвої схеми поводження з     твердими побутовими відходами, наявність стихійних сміттєзвалищ, відсутність централізованих водогонів, розбиті дороги та не облаштовані узбіччя.

Актуальність проекту полягає у необхідності забезпечення функціонування роботи об’єктів комунального водопостачання, водовідведення та надання послуг населенню для виконання спеціальних робіт для потреб Шумської територіальної громади.

Придбання техніки за призначенням забезпечить якісне надання житлово-комунальних послуг, своєчасне надання послуг медичною та пожежною службами, сприятиме розвитку підприємницької діяльності, підвищить привабливість для інвесторів та туристів, позитивно вплине на розвиток туризму.

Для забезпечення здійснення таких завдань найкраще підійде електрична машина для прочищення труб марки REMS Кобра 32.

Проект сприятиме покращенню якості життя в громаді та естетичного вигляду населених пунктів територіальної громади.

Проект передбачено реалізувати за кошти «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Файли

висновок.pdf