Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Плетюк Володимир Євгенович

Голова ОТГ

Освіта

спеціаліст, ДУ «Львівська політехніка»

Попередня діяльність

  • Заступник міського голови Шумської міської ради: Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян. Організовує своєчасний і якісний розгляд, вирішення пропозицій, заяв і скарг підприємств, установ і організацій з питань, які належать до його компетенції.
  • Відзнаки: грамота Верховної Ради України, подяка Кабінету Міністрів України

Опис повноважень

  1. здійснює повноваження Забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади, додержанням Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідальних органів виконавчої влади. Організує роботу міської ради та її виконавчого комітету.
  2. Підписує рішення ради та її виконавчого комітету. Вносить на розгляд ради пропозиції щодо кандидатури на посаду секретаря ради.
  3. Здійснює керівництво апарату ради та виконавчого комітету. Скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесії ради і головує на пленарних засіданнях ради. Забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програми соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше